• História škôlky

• 1986V tomto roku dňa 25.9. bolo slávnostné otvorenie spoločného zariadenia jaslí a materskej školy v Novoti. Dňa 29.9. sa začala riadna prevádzka v novovybudovanej budove. Zamestnalo sa tu 17 pracovníkov.

Riaditeľka: s. Zmorayová

Učiteľky: s. Giglerová, s. Srnčíková, s. Rejdugová, s. Budkajová, s. Menšárová ,s. Šusteková, s. Durčáková, s. Kojdiaková

Kuchárky: H. Boleková, Ž. Serdelová, J. Vojtkuliaková

Školníčka: E. Godišová

Práčka: M. Sochuliaková

Upratovačky: M. Kormaňáková, V. Brandýsová

Kuriči: F. Brandýs, A. Durčáková

Oddelenie detských jaslí navštevovalo 17 detí, oddelenie 3-4 ročných detí navštevovalo 28 detí a oddelenie 5-6 ročných detí navštevovalo 49 detí.

1991V tomto roku boli zrušené jasle. V prevádzke bola trieda 3-4 ročných detí a dve triedy 5-6 ročných detí.

Súčasnosť-

Riaditeľ: Mgr. Ľuboš Paták

Zástupkyňa: Katarína Brenkusová

Učiteľky: Darina Srnčíková, Mgr. Monika Dopaterová, Mgr. Vladimíra Kormaňáková, Mgr. Daniela Sivčáková, Bc. Tatiana Vlčáková, Bc. Barbora Grofčíková

Kuchárky: Mária Smolárová, Mária Zmorazová, Helena Durčáková

Upratovačky: Mária Sochuliaková, Emília Jakubjaková

V súčasnosti má materská škola 5 tried: 3-4 ročné deti, 4-5 ročné deti, 5-6 ročné deti- 3 triedy.