• VIANOČNÁ BESIEDKA

• Znova prichádza ten zázračný čas. Čas tajných želaní, očakávania i splnených túžob. Kto viac sa na Vianoce teší ako deti? V materskej škole sme toto predvianočné – adventné obdobie venovali rôznym zaujímavým tvorivým, edukačným i slávnostným aktivitám, ktorými sme deťom spríjemňovali čakanie na tieto krásne dni.

Čarovné predvianočné obdobie v materskej škole vždy vrcholí milým vianočným posedením spojeným s vystúpením detí, na ktoré sa poctivo a trpezlivo pripravujú po celý mesiac. Potešia ním všetkých svojich blízkych a navodia tú pravú vianočnú atmosféru.

Prajeme všetkým sviatky plné lásky pokoja  a radosti.

• VIANOČNÝ KONCERT

• Dňa 9.12.2022 sa deti v našej materskej škole zúčastnili vianočného koncertu. Pozvala nás pani učiteľka Mgr.  Veronika Mikolajčíková   spolu s  talentovanými  deťmi a  vyčarili  pre nás hrou na rôznych hudobných nástrojoch a  spevom kolied nezabudnuteľnú atmosféru predvianočných sviatkov. Všetci sme odchádzali spokojní a vianočne naladení. Ďakujeme Vám za pozvanie a pekný umelecký zážitok. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie.

• MIKULÁŠ

• Mikuláš, Mikuláš, priateľ  náš starý, každý rok nosievaš do okien dary…

Maličkí aj veľkí, chlapci aj dievky, no takmer všetci očakávajú príchod Mikuláša. A veruže sa aj dočkali!

Nie hneď zrána, ale nie zas veľmi neskoro zavítal  dňa 6.12.2022  aj k deťom do našej materskej školy Mikuláš. Deti pozorne počúvali rozprávanie Mikuláša o jeho dlhej ceste – ceste s darčekmi. Ak si ich chceli zaslúžiť, museli  zaspievať Mikuláškovi piesne, zarecitovať básne. A naozaj – každé dieťa bolo odmenené krásnym darčekom.